Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh

Ustvari kratki URL


Boss

Priporočeno sporočilo

image.png

 

RADIO1.SVET24.SI

Ljubljanski servis z duhovitim cenikom, kjer zaračunavajo več strankam, ki želijo med popravilom 'pomagati' ali svetovati, a denar gre v dobre namene.

 

  • Všeč 2
  • Haha 4

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 14,2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

En star, ampak meni je še vedno dober...

 

- "Oprostite, a je ta riba sveža?"

- "Seveda je, saj vidite, da je še živa."

- "Pa saj je moja žena tudi še živa, sveža pa že dooolgo ne več..."

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 urami je skritikrt napisal:

To je pa meni nekaj najgršega pri avtu😂🤣...povečaj sliko...kako lahko kdo  kaj takega kupi😂

Pa ne mislim "avtopleničke".

IMG_20241012_090839.jpg

 

Kaj sploh gledam? A okvirček tablice?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 49 minutami je Boss napisal:

 

Kaj sploh gledam? A okvirček tablice?

Mislim da je fora v izpuhu (premajhne cevi) in groznih (prevelikih) nastavkih....vsaj jaz sem to opazil in je res grdo, italjančki bi to res lahk lepše naredili...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je sportman333 napisal:

Mislim da je fora v izpuhu (premajhne cevi) in groznih (prevelikih) nastavkih....vsaj jaz sem to opazil in je res grdo, italjančki bi to res lahk lepše naredili...

To je to😂...meni to izgleda k ena baba,k si da žnable nafilati🤣🤮

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Boss napisal:

Še zmeri boljš k uni fejk auspuhi... tist je šele grdo.

Res je!👍 

 

To na tej Alfi me spominja na mini  "hifi stolpe" plastik fantastik,k so na tiste zvočnike naštimali okrasne bassreflex plastične obroče,da bi bolj hudo izgledalo...in raja je to kupovala🤮

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ena naša, malo v "stilu" @Matick:   Mi smo takrat še imeli dva avta: Mazdo 5 in Mazdo BT-50. Pa so v šoli naše otroke nekaj zezali in jim en (doma imajo že tretjega ali četrtega VW Arteona, vsako leto pa en teden dopustujejo v apartmaju v Splitu) reče: - "Pri vas še svinčnike kupujete na kredit!" Pridejo naši otroci domov in začnejo mojo ženo spraševat, kaj je to kredit. Tu ti je takoj jasno, kakšno je stanje po družinah: imajo samo dva otroka, ampak debata o kreditih je pri njih tolikokrat "na tapeti", da še otroci vedo, kaj je kredit in čemu služi. Ampak doma imajo pa Arteona... Pri nas pa smo takrat imeli eno zgonj... se pravi zvoženo Mazdo in eno še bolj zvoženo Mazdo. Pa kamp-prikolico in vsako leto vsega skupaj vsaj pet tednov na potepu...
    • Naj mi še kdo reče, da ni dovolj stanovanj v Sloveniji. To vidim sedaj, ko hodijo na oglede stanovanja, ki ga prodajam sami pacienti, ki preko nakupa stanovanj najbrž  perejo denar ali pa kupujejo stanovanje, ker imajo višek denarja in je to kao investicija in  ga dajo pozneje v najem - seveda po oderiških najemninah. Do sedaj ni prišla še niti ena družina na ogled, pa jih je bilo že kar nekaj. Tako, da nekateri imajo višek denarja
    • Če misliš, da je bil folk reven v jugi se motiš. Večino nepremičnin, stanovanj so tudi nižji sloji pridobili ravno za časa juge. Danes ljudje na takih poziciji niti v sanjah ne morejo razmišljati o lastnih nepremičninah. Takrat, če nisi vse zapil pa skadil si je lahko VSAK delavec za tekočim trakom omislil lastno bivališče, svoj avto pa še na počitnice so brez težav hodili. Danes pač to ni samoumevno pa ne glede al si priden in deloven si s povprečno plačo stanovanja ne moreš kupiti pa čeprav gre za osnovno življensko dobrino.
    • Ej, zdej pa še povejta kolk pa kej vama plačajo... mislim, mal me honorarno zanima, da bi popoldne še sam imel tak postranski zaslužek. Keri pa dajo več... desni al levi?
    • ROTFL   Naj ti bo, ker pač ne veš, da sem v življenju sestavil že več tisoč računalnikov, bil drugi na tekmovanju iz optimizacije zagona sistema Windows itd. Še v času, ko so se pojavili prvi SSD-ji sem Windows zbootal v 3,9 sekunde in to z grafičnim uporabniškim vmesnikom, fotografijo na ozadju, medtem ko so ostali bootali črn GUI z mankom pikslov po 6+ sekund ... Boš izmeril, kako hitro se ti trenutno zboota tvoj sistem? 😃   Menda bom vedel, kak računalnik potrebujem in kako ga personalizirati za lastne potrebe.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.