Skoči na vsebino

Hudi avti in fotke nasploh

Ustvari kratki URL


Symon

Priporočeno sporočilo

  • 8 mesecev kasneje...
  • 5 mesecev kasneje...

 

Imola finali mondi Ferrari

20241020_095104.jpg

20241020_092930.jpg

Gume za vajperja

20241020_100743.jpg

20241020_101700.jpg

Popravljeno od jures

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponosni italjani, znajo tud šov narest, iz večih trgov v Imoli so startal proti dirkaliscu. Zmagovalec le mansa 2024 z glavnega, novi F80 iz drugega dela

20241020_143433.jpg

20241020_143433.jpg

20241020_140324.jpg

20241020_140322.jpg

20241020_132539.jpg

20241020_132516.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ponosni italjani, znajo tud šov narest, iz večih trgov v Imoli so startal proti dirkaliscu. Zmagovalec le mansa 2024 z glavnega, novi F80 iz drugega dela
    • Živijo, novopečeni mazdaš tule, M6 2.5 avt. No avto imam že od februarja. Zelo zadovoljen, predvsem s položajem za volanom (sedež do podna), lego na cesti, radarjem, matričnimi lučmi,... Malo manj s pomanjkanjem "komfortnih" funkcij (npr. zapiranje oken z daljincem,...) Bom več napisal v drugi temi.   Tule pa o MX-5: že dalj časa razmišljam o "fun" caru in miata je zdaj na vrhu seznama. Ostala mesta so prazna 😅 Sem vozil pred leti NB in kake 14 dni nazaj ND 184KM in... I am hooked! Že vem da hočem ND 184 Sportline, torej letnik konec 2018 in naprej. Edino nekega bočnega oprijema sedežev nisem ravno čutil pri svojih 180 cm in 75 kg (no še vedno bolje kot kak BMW "sportsitz", ki je očitno za širino 150-kilašev) Je pa res da sem avto vozil le kratek čas po Lj in obvoznici, ne čez ovinke...   Tako da sedaj bi zelo rad probal še Recaro sedeže - ti avti so izgleda precej redki in seveda dražji, tako da vsekakor bi rad vedel če se "splačajo". Najbližji trenutno na prodaj je več kot 300 km stran v Italiji.   Torej vprašanje iz naslova: ima kdo ND z Recaro sedeži in bi mi prijazno dovolil usesti se noter?   Hvala in pozdrav vsem Roni  
    • Jaz sem ravnkoar Primacy 4 dal na stock. Z vlkimi okami potegnil ven 5mm kos železa.   Gor sem dal strgane Bridgestonke. Bojo do konc novembra ok. Tolko da se zakonodaji zadosti. Ne bi rad prej novih naročal, sem tak ekstrem pri dimenziji, da me je strah starega DOT-a. Pridejo pa Michelin Pilot Alpin 5. Sem se lani zaljubil v njih, ker jih imam na i20n tudi. Take zimske še nisem vozil. 🤩
    • Jeppp🤔...porazno znanje slovenščine🧐....   Al pa tale... Slisi Mujo,da ne bo več potrebno znanje slovenščine za državljanstvo...in da mislijo veliko upravnih enot zapreti... In hiti na upravno enoto...in mu rata biti prvi na vrsti... In mu gospa reče:..."o,gospod Mujo...vi ste pa zgodni" Mujo:..."i ti nisi loša"
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.