Skoči na vsebino

prikolica

Ustvari kratki URL


jures

Priporočeno sporočilo

Ali ima kdo izpravno prikolico za posoditi do kempa in nazaj, bi pripeljal dile od podna domov rad. Na?e va?ke in prijateljske prikolice so res samo za po vasi... <_<

 

thanks

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali ima kdo izpravno prikolico za posoditi do kempa in nazaj, bi pripeljal dile od podna domov rad. Na?e va?ke in prijateljske prikolice so res samo za po vasi... <_<

 

thanks

 

Kolk ma? dol?ine ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dosti je 2m - za podenj

 

A nej fotra vpra?am, ma vsaj 2 prikolci, z vsemi papirji in registracijo, tako da gre? brez skrbi over meja?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nej fotra vpra?am, ma vsaj 2 prikolci, z vsemi papirji in registracijo, tako da gre? brez skrbi over meja?

 

no daj please - rabim samo za 2m dile - podenj + baldahin pripeljat, letos je toliko prahu in svinjarije da ne bi rad to v prikolico dajal, v kampu pa tezko spuca? na teri rosi, ker rata ?e bolj blatno, pa da dam pripeljem pa v miru spucam

 

Mogo?e ma tudi kolega, fajn je met pa backup.

Thanks

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drek, nisem n? fotra vidu(me ni blo al pa ni blo njega). <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.