Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik

Ustvari kratki URL


Z M A J

Priporočeno sporočilo

1.3x2=2.6 in si v razredu nad 2500ccm.

 

jaz sem mislu 1.3 ze rezultat dvojne 2x650

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Gori?kem en motorist manj. Glede na to, kako je pripilil, sploh ne ?alujem.

 

?al pa je najverjetneje tudi ena BTjka manj...

 

au, va?no, da si ti ok

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me prav zanima ?e se bo kdo zdaj s pepelom posul in o tem kako ni mog?e legalizirat gradnje v TNP

Matr sam ?e si pri koritu

http://www.dnevnik.si/slovenija/v-ospredju...ruge-pa-z-bagri

 

Verjetno si mene ?piknil - o?itno sem bil premalo natan?en. Znotraj urbanih naselij kot je recimo Stara Fu?ina, ?e je zemlji??e ozna?eno kot zazidljivo se lahko gradi, seveda ?e ima? gradbeno dovoljenje oziroma, ?e gra za nadomestno gradnjo v gabaritih prvotne zgradbe in skladno s prostorskim planom ter tipom objekta, da se sklada z okolico (predpisana oblika).

 

?e enkrat, ?e je zemlji??e zazidljivo - ?e zemlji??e ni zazidljivo in je gor bil gospodarski objekt (kozolec), ki si ga spremenil v bivalni objekt, pa nima? ?ans, ker na nezazidljivem zemlji??u v TNP ne more? graditi niti ga naknadno ne more? spremeniti v zazidljivo sploh, ?e je to izven obmo?ja naselja.

 

Ne vem kako je v tem primeru ampak, ?e je priglasil dela je zemlji??e zazidljivo.. a je blo vse ok, al je ?lo za VIP al kej druzga naj se ukvarjajo tisti, ki so zato poklicani a vseeno ta dva primera pa? nista enaka.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tolk imamo dobre AC, da jih ?isto zastopim, da je potrebno podra?iti; :angry::ninja:

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/bomo-...cevali-vec.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale socialna levica nas bo olupila do gat. No, poleti ?e gre...

 

Zakaj potrebujemo ?loveka z magisterijem, da vodi dr?avo. Na na?in podra?itev bi jo lahko vsak, ki niti osnovne ?ole nima. No, dobro, vsak ki se je izu?il za klju?avni?arja...

Saj vemo, kako gre ta re? naprej...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem je tudi v volilnem sistemu in sestavi tega nasega hleva. Tudi ce pride kak motiviran, da naredi cistko sam ne more nic. Ga lobby takoj lahko spodkopa.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem kmet an s hribu dama, pa ne zastopm prou preu? usega tega. Zato mam eno resno vpra?anje:

 

?E sem prav prebral, so lani za vinjete dobili 138,5 milijona evrov. Se pravi 138.500.000,00 evrov. Po podatkih ministrstva za infrastrukturo in prostor pa imamo v Sloveniji:

 

- 746 km avtocest

- 16 km hitrih cest

- 819 km glavnih cest

- 5117 km regionalnih cest

- 13598 km lokalnih cest

- 18626 km javnih poti

 

?e prav vem, gre denar od vinjet samo za avtoceste in hitre ceste. Torej za vsega skupaj 762 km. Torej je na razpolago okoli 18.500? na kilometer. Vsako leto.

 

In s tem denarjem ne pridejo skozi?

Ko je sneg, komaj vzdr?ujejo prevoznost. Kak?no pa je splo?no stanje cest, pa... Ma, saj veste bolje od mene. Sem bolj po hribih, vi ste pa ve? po avtocestah.

 

Mi kdo zna razlo?iti, kako je mo?no, da z 18.500 ? na kilometer ne pridejo skozi in imajo ideje o podra?itvi vinjete?

Pa resno, ne kak?nih neumnosti trosit. Lepo prosim. Rad bi razumel. To je vse.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem kmet an s hribu dama, pa ne zastopm prou preu? usega tega. Zato mam eno resno vpra?anje:

 

?E sem prav prebral, so lani za vinjete dobili 138,5 milijona evrov. Se pravi 138.500.000,00 evrov. Po podatkih ministrstva za infrastrukturo in prostor pa imamo v Sloveniji:

 

- 746 km avtocest

- 16 km hitrih cest

- 819 km glavnih cest

- 5117 km regionalnih cest

- 13598 km lokalnih cest

- 18626 km javnih poti

 

?e prav vem, gre denar od vinjet samo za avtoceste in hitre ceste. Torej za vsega skupaj 762 km. Torej je na razpolago okoli 18.500? na kilometer. Vsako leto.

 

In s tem denarjem ne pridejo skozi?

Ko je sneg, komaj vzdr?ujejo prevoznost. Kak?no pa je splo?no stanje cest, pa... Ma, saj veste bolje od mene. Sem bolj po hribih, vi ste pa ve? po avtocestah.

 

Mi kdo zna razlo?iti, kako je mo?no, da z 18.500 ? na kilometer ne pridejo skozi in imajo ideje o podra?itvi vinjete?

Pa resno, ne kak?nih neumnosti trosit. Lepo prosim. Rad bi razumel. To je vse.

 

To gre za place, avtomobile, nagrade, razsipne razpise. En razpis je lahko vreden 2x vec. Saj ti lepo pise da gre za resevanje darsa in ne cest

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To gre za place, avtomobile, nagrade, razsipne razpise. En razpis je lahko vreden 2x vec. Saj ti lepo pise da gre za resevanje darsa in ne cest

 

 

?e so nesposobni naj pa propadejo! :vskalo: Pa naj pride na ablast k njim kdo, ki je sposoben. Tega re?evanja firm zaradi nesposobnih direktorjev mam jaz ?e poln kufer.

 

Jaz bi tudi tako... Kupim Land Roverja za 75.000 evrov, nato re?em, da ga ne morem odpla?at, pa ga pla?ajo iz prora?una. Potem si dam pa izpla?at nagrado, ker sem kupil tako dober stroj... India Koromandia, ne pa Banana Republika...

 

Vsaka taka "firma" ima nadzornike. Po svoji kme?ki pameti domnevam, da je nadzornik zato, da nadzira. Torej gotovo opazijo, da je kak razpis razsipen in na to gotovo opozorijo (nesposobnega) direktorja. Ali kako?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teorija je eno... v praksi pa pri nas to ocitno funkcionira drugace :angry::blink:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In po tej podra?itvi (?e pride) bodo imeli ?e enega manj, ki jo bo kupil. Itak za dvakrat na leto do Ljubljane (in ?e to-?e) se bom peljal pa? po stari cesti.Pa ?e kaj bom opazil ob cesti.

Kar je tu ma? je tu ma?. :angry:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne me?te cest in avtocest v isti kup. Na direkciji sploh ne pridemo do denarja za ceste tako kot DARS.

 

Saj jih ne me?emo. Avtoceste in hitre ceste so v vinjetnem sistemu in samo te sem se?teval kilometre.

 

Direkcija za ceste republike Slovenije ne pride do denarja? Kam gre pa potem ves tisti denar, ki ga pri registraciji pla?amo kot povra?ilo za uporabo cest (in ki niti ni tako majhno...)?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Denar od cestnega davka gre direkt za ?eleznice... DRSC pa dobiva denar iz prora?una, kjer ga talajo po principu "?im manj tam bolje za prora?un", uporabniki cest se pa pa? jebite kljub temu, da pla?ujemo to uporabo. Narobe svet oziroma "slovenska posla"

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Medved mi je ?e drugi? letos raztreskal ?ebelnjak!

 

Vidis boljs da je sneg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Aloha! Vprašanje o skritem porabniku, ki v mirovanju pokuri 400mA. Kaj hudiča bi lahko bilo to? Mazda 6 gh 2008 2.0 dizel Lp
    • Kamere z GPS-jem verjetno nimaš? Ma to so skos take sumljive cifre, da je z upoštevanjem tolerance točno čez najnižjo kazen. Jaz imam v zadnjih 20 letih natančno tri kazni in vse so mi izmerili točno 68km/h. Sodelavcu pa ravno 14 dni nazaj na službenem tudi točno 68km/h. To so te famozne cifre, ki si jih verjetno da celo naštimat na radarju, ker čist prevečkrat so točno enake številke - le kako jim to rata? 😂
    • Kolk ima prevoženih? Voziš pogosto kakšno težjo prikolico?
    • Ne, niso vse 184KM AWD, ampak bolj redke so AWD, Je pa res, da so vse AWD s tamočnejšim dizlom. Ta sklop dizla z vsemi popravki, AdBlue sistemom in drugačnim DPF je šele od konca leta 2018 oziroma od zadnjega FL-ja. Tko, da kej dost velik uporabnikov v tem času ni naredilo več kot 150.000km in tako ni odgovora ali bo motor zdržal 300kkm. Načeloma bi moral.   Je pa en velik minus pri tem avtu in to je močnejši motor, avtomatik in še v kombinaciji z AWD. Žal tole pač ni šparovček in verjetno se vozi nekje nad 7 litrov/100km. Recimo 150KM FWD z MT pa pod 6 litrov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.