Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik

Ustvari kratki URL


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Haha... smeti so krive, ker maš prazen tank. Dobr si me nasmejal :bravo:

 

Ampak me presenečaš na polno... ne EV-ju ni panike polnit večkrat na dan, a na ICE pa se kr pozabi in se pelje do konca... Drugač pa ja BC je tko tko, men je prva 6-ka obstala pri dometu po BC še za 111km . To je blo prvič in zadnjič, da sem rinil do konca in preizkušal srečo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S prvo šestico sem postavil rekord. Po BC je kazalo še kar nekaj čez 200 km dometa, ko je zmanjkalo župe.  Sicer je bilo ponavadi konec veselja pri cca 100km po BC-ju. 

 

Pri škodilaku mi še ni zmanjkalo, sem pa že nevrozen ko mi kaže 45km dometa. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Boss napisal:

Haha... smeti so krive, ker maš prazen tank. Dobr si me nasmejal :bravo:

 

Ampak me presenečaš na polno... ne EV-ju ni panike polnit večkrat na dan, a na ICE pa se kr pozabi in se pelje do konca... Drugač pa ja BC je tko tko, men je prva 6-ka obstala pri dometu po BC še za 111km . To je blo prvič in zadnjič, da sem rinil do konca in preizkušal srečo.

 

Ja, precej siguren sem, da so smeti, ki so se skozi kilometre nabrale v tanku. Namreč ta avto sem si lastil 2 leti, torej vem, kako se obnaša.

 

Pri 90-80 km dometa prižge rezervo. Danes je šlo 80-70-60-50 in ko bi moral pokazati 40 je pokazal ---- in pokašljal z "milijon" napakami. Sem ga ugasnil, pregledal tekočine (olje, hladilna, vse ok), ampak vžgati ni več hotel, dokler ni dobil svoje župe.

 

Z ZOE npr. še nisem prišel pod 6 % na cilj, s Smartom pa večkrat z 0-3 %, pač toliko manjša baterija ...

 

Saj ko avto nekaj časa voziš, veš, kako se obnaša ... in te težje (negativno) preseneti. Bolj takrat, ko kaj težjega pelješ, vlečeš prikolico ipd.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak v čem je fora, da si s praznim tankom na cesti... pa sej imajo domet ICE vsaj 600 in več km, tko da ne rabiš glih na hlape naokol. Sej mogoče sem jaz čuden, samo na tej Mazdi sem samo 1x videl rumeno lučko za gorivo, v večini primerov pa , ko je manj ko 200km domet se gre na pumpo.

 

Zarad tega me pa EV-ji tolk nervirajo, ker mam občutek, da tud k je poln je prazen 🤪

  • Haha 2
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Boss napisal:

Sej mogoče sem jaz čuden, samo na tej Mazdi sem samo 1x videl rumeno lučko za gorivo, v večini primerov pa , ko je manj ko 200km domet se gre na pumpo.

Kaj naj s i20n hodim na pumpo s pol tanka?

 

Pa da se ne bo spet pljuvalo po i20n, tudi naša M2 ni imela nič večji tank.

 

To se lahko pogovarjate lastniki delovnih strojev. Bencin je vedno imel manjše tanke. Razen Alfe, kjer si lahko 60l bencina noter vrgel.

 

Če ni izjem, grem na prvo pumpo, ko zasveti lučka. Nobenega avta še nisem parkiral ob cesti in skakal okoli s kantico.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Boss napisal:

v večini primerov pa , ko je manj ko 200km domet se gre na pumpo.

 

Zarad tega me pa EV-ji tolk nervirajo, ker mam občutek, da tud k je poln je prazen 🤪

Pa ravno zaradi tvoje "skrbnosti", bi lahko prav ti že danes imel EV. 🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Delamo transferzalo po oddajnikih RTV Slovenija.

 

Pridem na Kum, nikjer skrinjice na ograji. Na drugi je nekje pri zapečatenem vhodu skozi ograjo.

Vprašam v koči. Sledi odogovor da je pri njih.

Pol te sledi začudenje, nekdo je žig odlepil iz štampiljke in ga sunil. 🤬

 

Saj bomo šli še 1x. Je blo lepo. Samo kako naj vem, kdaj bo žig spet tam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je godlike napisal:

Samo kako naj vem, kdaj bo žig spet tam.

 

Večkrat pojdi čekirat.

Jaz hodim čekirat, če imajo izjemno dobrega orleka. Nimajo vedno.  

Imajo pa vedno res izjemno dober borovničev štrudl.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od mene je malo daleč.

 

Borovničev štrudl sem jedel in je bil top. Kaj pa je orlek?

 

Vidim, da bom tebe pošiljal v izvidnico, če je že žig 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.24UR.COM

Ko se vzpenjaš po ozkih mokrih stopnicah navzgor, je na prvi skakalni ploščadi občutek še precej pomirjujoč. A višje kot greš, hitreje bije...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Tale vremenski WC me je v zadnjem tednu pa res na fertig iznerviral, pa dež, pa veter, pa oboje hkrati. Sem si ful želel lepo jesen, tole pa je totalna polomija. Jesen mi je idealna za planinske podvige.

  • Všeč 2
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se tud meša, mam v službi 200 ur viška in sem računal kako jih bom septembra in oktobra porabil za kolesarske izlete. Še WC-ju ni več podobno - to je k nek čučavac na štrbunk.

  • Haha 2
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Tilen5 napisal:

Ma bogi res,.. pridite kolesarit na primorsko

image.png

 

@Tilen5, a ti je kak cegu na glavo padel al ti pa štumfi smrdijo. Ker pri zdravi pameti ne bi kolesarje na Primorsko vabil. Mislim, da bi bilo bolje za nas, če nam raje dež pošljejo. Ma kaj dež, boljše, da pošljejo poplave ko da se vsi tisti stari dedci v pajkicah pojavijo na kolesih in se naserjejo čez celo cesto, da jih niti normalno prehitet ne moreš - po možnosti po dva vštric... Saj, ko zamenjam brisalce na BTjki, ne bo več težav, zdaj mi pa brisalci nekaj packajo, pa če se še kak kolesar nalepi na šipo, se res slabo vidi ven...

  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej @Slivka ma kr prav, namreč tud v civiliziranih območjih, kot je Ljubljana je župan prepovedal uporabo in vožnjo delovnih kmetijskih strojev tipa, kombajn, traktor, motokultivator, BT-50... :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je v Ljubljani prepovedana uporaba in vožnja vozil z registrskimi tablicami temno zelene barve, obrobljenih z belo črto ter z belimi črkami in številkami. Tako da BTjka zaenkrat še sme v Ljubljano. Vprašanje pa, koliko si to lastnik želi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Še dobro, da moje kolo nimam tablice (ne bele in ne zelene) in lahko drvim gor in dol po Lokovcu in Čepovanu - se pa tud sam sprašujem a si res tega želim. ☺️

 

Ok, mal šale, da ne bo kdo tole podjebavanje preveč resno vzel.

Sem pa točno nasproten tip kolesarja, ki ga @Slivka omenja. Večino kolesarim sam, se izogibam prometnih cest in uživam več ali manj le na kolesarskih poteh in gozdnih neobljudenih cesticah in poteh. Pajkic in podobne kolesarske navlake nimam - navadne košarkaške hlače in majico s sliko "the Goat" (M. Jordan). Nobenih spd in bodobnih crap čevljev, ampak čist navadne nizke superge. Nobenih reklam za Jumbo, UAE, Bora ipd ni na meni, razen omenjenega AIr Jordana.

 

Kolesarsko je na meni zgolj čelada in kolesarske rokavice... aja pa še ne počutim se kot star dedec, čeprav lasje in brada so že fejst osiveli.:nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah, @Boss, ti si tako zagret kolesar, da še v avtu nosiš kolesarsko čelado...

 

pred 2 minutama je Boss napisal:

... ... ... ... ... in lahko drvim gor in dol po Lokovcu in Čepovanu - se pa tud sam sprašujem a si res tega želim. ☺️

 

Mogoče je bolj na mestu vprašanje, če si upaš... 😈

 

 

 

Ja, dost šale, da ne bo kdo tega preveč resno vzel...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Slivka napisal:

Mah, @Boss, ti si tako zagret kolesar, da še v avtu nosiš kolesarsko čelado...

 

 

Mogoče je bolj na mestu vprašanje, če si upaš... 😈

 

 

 

Ja, dost šale, da ne bo kdo tega preveč resno vzel...

 

Mogoče pa upa da jih boš polopatov

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.