Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi

Ustvari kratki URL


jures

Priporočeno sporočilo

pred 5 urami je NevLado napisal:

No recimo že če bi delal popis izjav serviserjev, bi dobil nesmiselne zapise totalka. :D 

 

S spiranjem se ga menja samo v primeru, če res želiš vse olje spravit ven, tudi iz wandlerja

 

Če prebereš ta forum, boš našel izjave, da se s spiranjem menjalnik uniči, tako da imaš povsod vsega in svašta. Je pa verjetno zaključek s postopkom, ki je opisan tu na forumu res najbolj enostaven in trotlzihr.

Popravljeno od Agerg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Janez007 napisal:

Mazdine, TE­KS­TIL­NI TE­PI­HI "LUXURY". Dražji, a bistveno bolj kakovostni in enostavni za čiščenje od "STAN­DARD".

 

 

V 2 mescih se že pozna od noge lukna, sem kupil letos nove... jajca totalna, verjetno so iz papirja

  • Začuden 1
  • Zmeden 2
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je NevLado napisal:

V 2 mescih se že pozna od noge lukna, sem kupil letos nove... jajca totalna, verjetno so iz papirja

 

LUXURY? Voziš v petkah?

 

image.png

 

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je Janez007 napisal:

 

LUXURY? Voziš v petkah?

 

image.png

 

 

Ja Janez, LUXURY, KUPLJENA NA POOBLAŠČENEM SERVISERJU INTERCLASS PRED 2 MESECI :punk:

 

Žal petk še nimam, vozim samo v premium tommy hilfiger supergah

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je NevLado napisal:

Ja Janez, LUXURY, KUPLJENA NA POOBLAŠČENEM SERVISERJU INTERCLASS PRED 2 MESECI :punk:

 

Žal petk še nimam, vozim samo v premium tommy hilfiger supergah

Slikaj, da vidmo.... 🤔

Jaz jih dve sezone od maja do oktobra uporabljam in so bp.... 👌😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Bini napisal:

Slikaj, da vidmo.... 🤔

Jaz jih dve sezone od maja do oktobra uporabljam in so bp.... 👌😉

Sem mislu da mi boš reku tko kokr za volan, da neznam tepihou uporablat :lol:

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je NevLado napisal:

Sem mislu da mi boš reku tko kokr za volan, da neznam tepihou uporablat :lol:

Nisem reku, mislim pa tako.... 😁😉

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je NevLado napisal:

Ja Janez, LUXURY, KUPLJENA NA POOBLAŠČENEM SERVISERJU INTERCLASS PRED 2 MESECI :punk:

 

Žal petk še nimam, vozim samo v premium tommy hilfiger supergah

 

Mi jih imamo v 6-ki, 6 let stare, pa so še v zelo dobrem stanju. Zamenjaj superge, ker ti očitno trgajo tepih ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredil nisem na Mazdici še nič,bodo pa počasi drugi...k sem za fordeka naročil olje,sem še za mazdico...bosta oba črnuha dobrega oljčka papala😋

IMG_20240530_104459.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je NevLado napisal:

Sem mislu da mi boš reku tko kokr za volan, da neznam tepihou uporablat :lol:

Enim  pač nekako  uspe vse uničiti (od tepihov, do volana, pa ročke, pa sedežev,barve karoserije). 

Moji "premium", lepi tepihi v CX30 so po letu dni kot novi, kot prvi dan. 

 

  • Všeč 3
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

 

Mi jih imamo v 6-ki, 6 let stare, pa so še v zelo dobrem stanju. Zamenjaj superge, ker ti očitno trgajo tepih ...

Potem moram pa menjat še roke, ker te očitno trgajo volan...

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je skritikrt napisal:

Naredil nisem na Mazdici še nič,bodo pa počasi drugi...k sem za fordeka naročil olje,sem še za mazdico...bosta oba črnuha dobrega oljčka papala😋

IMG_20240530_104459.jpg

Super olje tole od forda, komot uliješ tudi v mazdo, ker je po API specifikaciji celo še novejši + ima tehnologijo magnatec za preprečevanje poškodb ob hladnih zagonih... Ko se odločim, da ne bom več avta servisiral na pooblaščencu, ga z veseljem ulijem v svojo mazdo :prstgor: Ubistvu katerokoli ACEA A5 olje ustreza original specifikaciji, po knjižici! Žal so nekateri tu na forumu preveč ozkogledni in me bodo popluvali, ker gor ni štempla od mazde, ampak tako pač je :D 

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem, da ti je čudno ampak ti povem iz primera,da boš razumel enako nova avta isto km čez 300kkm in moj skoraj nič obrabljen in nobenih problemov od sodelavca pa 2.sklopke fuč volan ogulen, pravtako ročica, tepihi fuč in na 80kkm diski pa ploščice na 50kkm in gume vse pri 40kkm gladke. 🤔 Aha pa poraba 1 liter dizla več... 🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Alex napisal:

Enim  pač nekako  uspe vse uničiti (od tepihov, do volana, pa ročke, pa sedežev,barve karoserije). 

Moji "premium", lepi tepihi v CX30 so po letu dni kot novi, kot prvi dan. 

 

Bravo Alex, imaš pač srečo. Očitno pa ta ni na moji strani in sem imel tako na CX-3 kot tudi na tej 6ki papirnat volat, ki se mi je znucal v 20kkm.

pred 5 minutami je Bini napisal:

Vem, da ti je čudno ampak ti povem iz primera,da boš razumel enako nova avta isto km čez 300kkm in moj skoraj nič obrabljen in nobenih problemov od sodelavca pa 2.sklopke fuč volan ogulen, pravtako ročica, tepihi fuč in na 80kkm diski pa ploščice na 50kkm in gume vse pri 40kkm gladke. 🤔 Aha pa poraba 1 liter dizla več... 🥴

Jaz predlagam da še njemu poveš kakšne rokavičke uporabljaš med vožnjo :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 44 minutami je Alex napisal:

Enim  pač nekako  uspe vse uničiti (od tepihov, do volana, pa ročke, pa sedežev,barve karoserije). 

Moji "premium", lepi tepihi v CX30 so po letu dni kot novi, kot prvi dan. 

 

 

 

Enim pa rata unicit motorcke v ogledalih :D  ...

  • Všeč 1
  • Haha 6

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je NevLado napisal:

Bravo Alex, imaš pač srečo. Očitno pa ta ni na moji strani in sem imel tako na CX-3 kot tudi na tej 6ki papirnat volat, ki se mi je znucal v 20kkm.

Jaz predlagam da še njemu poveš kakšne rokavičke uporabljaš med vožnjo :D 

Glej, eni smo pač nežne dušice.. 😁😉

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je NevLado napisal:

Potem moram pa menjat še roke, ker te očitno trgajo volan...

 

Potenje rok zna biti resna težava. Pot vsebuje različne soli in aminokisline, ki povzročajo razpadanje usnja. Nekateri npr. primejo revijo v roke in praktično v trenutku stopijo tisk na mestu, kjer držijo s prsti.

Rešitev? Vozniške rokavice (za avto, ne za revije). 😉

Popravljeno od etcho
  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je etcho napisal:

Potenje rok zna biti resna težava. Pot vsebuje različne soli in aminokisline, ki povzročajo razpadanje usnja. Nekateri npr. primejo revijo v roke in praktično v trenutku stopijo tisk na mestu, kjer držijo s prsti.

Rešitev? Vozniške rokavice (za avto, ne za revije). 😉

 

Racimo takšne poletne ...

 

image.png

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 3
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 urami je Jest napisal:

 

 

Enim pa rata unicit motorcke v ogledalih :D  ...

Večini. 😉 Samo veliko lastnikov mazd  je pusijev pa jih ne preklapljajo nikoli. Če že imajo funkcijo prejlapljanja naj se preklapljajo.😊... ali naj crknejo. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je etcho napisal:

 

Potenje rok zna biti resna težava. Pot vsebuje različne soli in aminokisline, ki povzročajo razpadanje usnja. Nekateri npr. primejo revijo v roke in praktično v trenutku stopijo tisk na mestu, kjer držijo s prsti.

Rešitev? Vozniške rokavice (za avto, ne za revije). 😉

Enako je s strunami in kovinskimi deli  na kitara. Eni zamenjajo strune z novimi in že naslednji dan so rahlo zarjavele. Po par dnevih so že neuporabne. Podobno je z kromiranimi sli nikljanimi deli. Povsod se pozna pri nekaterih prstne odtise, ki ne gredo dol. Meni večinoma zdržijo strune  tudi do mesec dni, brez da bi trohico spremenile barvo. Res mora bit nekaj na tem z močnejšo  kislino na rokah. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.