Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi

Ustvari kratki URL


jures

Priporočeno sporočilo

pred 51 minutami je NevLado napisal:

Drugič kar napiši, nas ima ogromno kodo

 

Pa vedno naroči iz mobilne aplikacije, so druge cene kot na računalniku

To sicer pise da so kao nizje, vendar ko grem potem v app so cene identicne...

 

Evo primer:

 

primer1.jpg

 

 

 

Screenshot_20240707_155648_de.autodoc.gmbh.jpg

 

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja izkušnja je pa taka: čez vikend je cena iz petkovih 159 € v nedeljo zvečer narastla na 179 €, v ponedeljek zjutraj v mobilni aplikaciji je padla na 143 € (- 1€ bonus) in sem kupil. Danes pride isti set na spletu 182 €, v aplikaciji 167 €.

 

Na računalniku je veliko lažje pregledovati - izdelke sem dodal na seznam želja. V mobilni aplikaciji sem iz spiska želja izdelke prenesel v košarico, tu pa se znesek preračunava na aktualno stanje cen ... pustiš in čakaš, če se ne mudi. 

 

image.png

 

 

 

image.png

 

 

 

image.png

 

 

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Centriral sprednji dve gumi, ker je ena tresla, zdraven se je pa še vodila čeljusti spet mal podmazal, da ne bo začelo trest, če sem bil že na dvigalu.

 

Hkrati prevozil 140kkm :jupiii:

 

Počasi bom moral razmišljati o menjavi mikrojermena. Kaj naj še menjam poleg?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 urami je Janez007 napisal:

Moja izkušnja je pa taka: čez vikend je cena iz petkovih 159 € v nedeljo zvečer narastla na 179 €, v ponedeljek zjutraj v mobilni aplikaciji je padla na 143 € (- 1€ bonus) in sem kupil. Danes pride isti set na spletu 182 €, v aplikaciji 167 €.

 

Na računalniku je veliko lažje pregledovati - izdelke sem dodal na seznam želja. V mobilni aplikaciji sem iz spiska želja izdelke prenesel v košarico, tu pa se znesek preračunava na aktualno stanje cen ... pustiš in čakaš, če se ne mudi. 

 

image.png

 

 

 

image.png

 

 

 

image.png

 

 

 

 

Ja cene na autodocu ves cas nihajo. Danes je lahko ena stvar 30€ jutri je pa lahko ze 38€ itd. Hocem samo povedati, da imam jaz vedno iste cene neglede na to ali gledam preko spleta ali v app. Mi pa app ni vsec ker je slabo pregleden pa se skos neki spamajo s temi "bonusi" in pa ce imas kaksen artikel v kosarici itd. 
P.S ja vem lahko ta obvestila blokiras v nastavitvah telefona.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Scr3am napisal:

Ja cene na autodocu ves cas nihajo. Danes je lahko ena stvar 30€ jutri je pa lahko ze 38€ itd. Hocem samo povedati, da imam jaz vedno iste cene neglede na to ali gledam preko spleta ali v app. Mi pa app ni vsec ker je slabo pregleden pa se skos neki spamajo s temi "bonusi" in pa ce imas kaksen artikel v kosarici itd. 
P.S ja vem lahko ta obvestila blokiras v nastavitvah telefona.

Pa pazit je treba, ker se v košarici lahko kakšen artikel izgine (ni več na zalogi) in se zaradi tega cena zniža.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj je Miha izklopil EGR , morm rečt, da je avto precej drugačen - bolje vozen :) Poraba na poti domov je padla skoraj za 1l , odzivnost motorja tut precej bojšja, pa še manj se greje. Bistveno pa je, da se ne bodo več saje pacali po motorju. Bo pa treba v prihodnosti še narest eno čiščenje z orehovimi lušinami, pol je pa to to. Upam , da bo s tem mir.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nullNaslednji teden me čaka tehnični pregled in me zanima glede zadnjih meglenk in vzvratnih luči. Ko se se peljem vzvratno, sveti samo desna vzvratna luč, ko vklopim zadnjo meglenko, sveti samo leva zadnja meglenka. Predvidevam, da to ni OK. Verjetno morata na obeh straneh svetiti in meglenki in vzvratni luči? Torej bo treba kupit vsako po eno? Mede me, ker je tudi pri ugašnjenih lučeh nesimetrično (desna je bela, leva je rdeča).

image.png

  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri moji BTjki je pa res problem s tem. Ko prižgem meglenko, ne sveti nič. Ko dam v rikverc, pa na desni sveti rikverc na levi pa meglenka...

 

Do določenega števila udarcev je bilo vse v redu, zdaj je pa očitno nekaj v stiku...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko priporočate tlak v gumah za dokaj naloženo Mazdo 6?

 

Danes ponoči štartava na morje (Hvar, kampirat) pa ne vem, al bi dopumpal ali pustil 2.5

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je MarkoSolnir napisal:

Vidim, da se res ne spoznam :D Vzvratne luči pa bi verjetno morale biti na obeh straneh, če moja logika še kaj funkcionira pri teh temperaturah... Se opravičujem za noob vprašanja haha

 

Čakaj, a ti to resno?

 

Torej, koliko tvoja logika pri teh temperaturah funkcionira, je popolnoma brezpredmetno. Važno je, kako je funkcionirala logika Japonskih inžinirjev, ko so risali načrte avta. In oni so narisali samo eno rikverc luč na desni strani. Ja, pa eno meglenko na levi strani. In očitno ti sveti vse tako kot mora...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4 minutes ago, Hixxy said:

Koliko priporočate tlak v gumah za dokaj naloženo Mazdo 6?

 

Danes ponoči štartava na morje (Hvar, kampirat) pa ne vem, al bi dopumpal ali pustil 2.5

Katere gume?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Slivka napisal:

 

Čakaj, a ti to resno?

 

Torej, koliko tvoja logika pri teh temperaturah funkcionira, je popolnoma brezpredmetno. Važno je, kako je funkcionirala logika Japonskih inžinirjev, ko so risali načrte avta. In oni so narisali samo eno rikverc luč na desni strani. Ja, pa eno meglenko na levi strani. In očitno ti sveti vse tako kot mora...

 

Hvala za odgovor. Te logike Japonskih inžEnirjev nisem poznal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Hixxy napisal:

Koliko priporočate tlak v gumah za dokaj naloženo Mazdo 6?

 

Danes ponoči štartava na morje (Hvar, kampirat) pa ne vem, al bi dopumpal ali pustil 2.5

Jaz se skos vozim na Nexenkah 19 na 2.6 bara, nobenih težav, nič me ne pobira, nobenega drsenja v dežju

 

Priporočam 2.6 da napumpaš in gas

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je MarkoSolnir napisal:

Vidim, da se res ne spoznam :D Vzvratne luči pa bi verjetno morale biti na obeh straneh, če moja logika še kaj funkcionira pri teh temperaturah... Se opravičujem za noob vprašanja haha

Odvisno od modela avta. Eni imajo 2 meglenki, eni 1. Eni imajo 2 rikverc luči, drugi 1.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

6 minutes ago, Hixxy said:

Gume tega foruma Nexen SU4 :)

 

Aha potem imaš enake kot jaz. Ja, težava teh gum je, da imajo kar mehke bočnice. Tako da, če boš fajn nabutal zadaj, bi jaz dal nekje na 2.8 - 3 bare. Jaz ko zapnem prikolico, dam na 3 bare in se pelje potem precej boljše...pa tudi v tem primeru žal ni enako stabilna kot premium gume. Ampak to je pa tudi edina slaba stran zaenkrat :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz s prikolce ne, ampak ko se zaziba zadaj, se s temi gumami avto tudi kar ziblje :) Ko sem šel prvič s temi gumami in v tej kombinaciji, sem na vrhu klanca pri Uncu, skoraj počakal, ker od sunka vetra zibanje kar ni pojenjalo :) Od takrat pumpam na 3. Ko se spomnim, je ob montaži vulkanizer tudi nabil na 3 bare  - mogoče je on to že vedel, pa sem bil jaz bolj pameten in dal na 2.6 nazaj :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Hixxy napisal:

Koliko priporočate tlak v gumah za dokaj naloženo Mazdo 6?

 

Danes ponoči štartava na morje (Hvar, kampirat) pa ne vem, al bi dopumpal ali pustil 2.5

2,8 ali 2,9...lahko tudi 3,0...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam vedno vse na 2.5 pa nikoli nobenih problemov (tako 17", kot 18"). Sicer pa, ko bos na hrvaskem prekontroliral tlak v kolikor te je strah. Jaz imam v avtu vedno se " 2v1 power bank", kateri omogoča zagon avtomobila in polnjenje pnevmatik (just in case)

 

Drgac pa na mazdi nisem naredil (se) nic. Sem pa dobil zadnje diske, ploscice, celjusti in zavorno olje :)

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala fantje!

 

Sicer pa ja, še enkrat sem jo opral pred potjo :D

 

Sej ne vem kdo je bil bolj moker, Mazda al jst, mater je vroče, komi čakam morje in senco borovcev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.