Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi

Ustvari kratki URL


jures

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je Hixxy napisal:

Hvala fantje!

 

Sicer pa ja, še enkrat sem jo opral pred potjo :D

 

Sej ne vem kdo je bil bolj moker, Mazda al jst, mater je vroče, komi čakam morje in senco borovcev.

Tud v senci se gaga... Za crknt je vroče danes... 

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je NevLado napisal:

Je tukaj kdo iz NM, ki se je danes z mano vozil do LJ zjutraj s 6ico? :) 

 

Davčna uprava jih ima nekaj.

  • Haha 3
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj sem prejel paket iz Berlina in na Cliotu zamenjal odškrbljeno zadnjo luč (še od karabmola spomladi) ter zamenjal omejevalec vrat. Ampak takoj ugotovim, da še veliko bolj poka, kot stari. Kako je lahko nova roba tako slaba? Nobene kontrole kakovosti?

 

https://www.autodoc.si/fast/18832882

 

 image.png

 

 

 

https://www.autodoc.si/johns/2082351

 

image.png

 

 

 

 

 

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Žalosten 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Že 5 dni prav neč, ker počiva pod nadstreškom po izčrpnem dopustu v Italiji, toliko prelazov kot je videla minuli teden, jih še dolgo ne bo :D Med počitkom jo pa končno nadomešča Nissaaan z še bolj dinozaverskim motorjem (na pamet mi ne pade nobena večja in bolj  starodobna žival, tak da sem moral samo stopnjevat dinozavra, žal :P)

Popravljeno od 50keda
  • Všeč 4
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 17. 7. 2024 ob 11:19 je Janez007 napisal:

Včeraj sem prejel paket iz Berlina in na Cliotu zamenjal odškrbljeno zadnjo luč (še od karabmola spomladi) ter zamenjal omejevalec vrat. Ampak takoj ugotovim, da še veliko bolj poka, kot stari. Kako je lahko nova roba tako slaba? Nobene kontrole kakovosti?

 

Reklamiral pri Autodoc (dobro dokumentiral, tudi s posnetkom) in so že rešili - za omejevalec vrat bodo vrnili kupnino. Tako da gre sedaj ta nov izdelek v mešane odpadke.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je Janez007 napisal:

 

Reklamiral pri Autodoc (dobro dokumentiral, tudi s posnetkom) in so že rešili - za omejevalec vrat bodo vrnili kupnino. Tako da gre sedaj ta nov izdelek v mešane odpadke.

A niti nazaj ne rabiš pošiljat? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če si kupil s paypalom ti stroške pošiljanja nazaj povrne paypal (do 30€). Samo slikas račun, ko si poslal nazaj.

Si pa dobr skoz prišel, ker ponavadi zahtevajo še račun o strokovni vgradnji oz. da nisi kao sam neki montiral.

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakšne so kaj vaše izkušnje z GRAWE zavarovalnico? Do zdaj sem bil pri Triglavu, za katerega pravijo, da najmanj komplicirajo, ko do česa pride. Svojo M3 bom moral zavarovati in je GRAWE letos 70€ cenejši (839€), Triglav 910€.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Haxballer napisal:

Kakšne so kaj vaše izkušnje z GRAWE zavarovalnico? Do zdaj sem bil pri Triglavu, za katerega pravijo, da najmanj komplicirajo, ko do česa pride. Svojo M3 bom moral zavarovati in je GRAWE letos 70€ cenejši (839€), Triglav 910€.

Ostani pri Triglavu in jim povej ceno od Grawe pa ti bodo dali popust. 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Ostani pri Triglavu in jim povej ceno od Grawe pa ti bodo dali popust. 😉

Potem je imel slabega agenta in ni bil na maksimalnem popustu, če bojo dali kaj poleg.
😎

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je Bini napisal:

Pri meni je par let nazaj celo poklical šefa, da je dal dodatni popust.... :nevem:

Meni se popusti potrjujejo pri višji instanci odkar zavarujem avte. Imel sem čudno srečo in se je prvi agent ful potrudil. Od takrat se vzdržuje status quo.

 

Ampak ne glede na kaj, je nastavljena kapica, ker drugače bi vsi dali svojim kolegom -90%.

Pred eno uro je Janez007 napisal:

Odvisno s katere strani gledaš - dober agent mora poskrbeti tudi zase, pa da hkrati seveda ne izgubi stranke :)

Drži.

 

Ne vem pa kak deluje sistem. Ali je razlika njim v dobrobit ali samo firmi.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.