Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi

Ustvari kratki URL


jures

Priporočeno sporočilo

Danes prišle zimske Semperitke...ceno so pa pri Liderpnevmatiku nazaj spustili...kdor rabi-ne vem,če dobiš kaj boljšega za cvenk👍...Made in Germany😃...DOT pa😮...ne vem,če je možno,da še mlajše🙄.

Ne rečem...včasih se pa tudi meni "userje"😆

IMG_20240902_210749.jpg

IMG_20240902_210809.jpg

IMG_20240902_204337.jpg

IMG_20240902_210827.jpg

  • Všeč 3
  • Ljubim 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za svojo sem tole gledal: Hankook Winter I*cept RS3 W462 205/60 R16 96H XL  3PMSF

 

Jo pa danes peljem na servis, kontrola, ker mi danes začela utripat I-stop in opozorilo za napako na baterijskem sistemu. 

najverjetneje je kriv akumulator ali pa alternator... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je TBA napisal:

Za svojo sem tole gledal: Hankook Winter I*cept RS3 W462 205/60 R16 96H XL  3PMSF

 

Jo pa danes peljem na servis, kontrola, ker mi danes začela utripat I-stop in opozorilo za napako na baterijskem sistemu. 

najverjetneje je kriv akumulator ali pa alternator... 

100% aku

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tiste Semperitke,k sem kupil pri liderpnevmatiku...prijatelj,k ima tudi C-Maxa, jih je par dni nazaj tudi naročil pri njih...tudi za tako ceno...mogoče euro-dva dražje...in čez par dni dobi obvestilo,da je narocilo preklicano,a še zmeraj jih ponujajo...a seveda po višji ceni😡 

Pišejo,da ker "vašega naročila SI-0924-00255 pri 05. september 2024.
Vaše naročilo je bilo preklicano zaradi enega od naslednjih razlogov:

  • Ta izdelek trenutno ni na zalogi.
  • Med obdelavo vašega naročila je prišlo do težave.
  • Poslali ste nam zahtevo za preklic naročila.
  • Komercialna gesta."   

"Dobropis je mogoče plačati v celoti in brez popusta do 05/11/2024" 

 

Je takoj odprl primer pri Paypal-u, in so takoj nakazali na Paypal....

 

Lopovske fore.

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
  • Jezen 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je TBA napisal:

Za svojo sem tole gledal: Hankook Winter I*cept RS3 W462 205/60 R16 96H XL  3PMSF

 

 

Jih vozim dve zimi in sem zadovoljen z njimi, me ni še prestrašila..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je TBA napisal:

Jo pa danes peljem na servis, kontrola, ker mi danes začela utripat I-stop in opozorilo za napako na baterijskem sistemu. 

najverjetneje je kriv akumulator ali pa alternator... 

Čimprej menjaj akumulator. Ko se je to moji zgodil par mescev nazaj sem šel z njenim avtom v službo in domov. Naslednji dan ni več užgal :)

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Tilen5 napisal:

Sem mislil, da je bt-50 ker je modra...pardon

 

20240910_080109.jpg

Ti,ti pacek😄

 

pred 4 urami je Matick napisal:

Sm jo zavarvov, sel stran od triglava, pa sem dobu 30% cenejs

Tudi jaz študiram naslednjič stran od Triglava...bajta,avti-vse!...pa sem skoz pr njih od leta 1994....ne bom se več pustil imeti za norca.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je skritikrt napisal:

Ti,ti pacek😄

 

Tudi jaz študiram naslednjič stran od Triglava...bajta,avti-vse!...pa sem skoz pr njih od leta 1994....ne bom se več pustil imeti za norca.

 

Triglav je ful drag ratov. Pri meni je par 100e razlike, sam je to vseeno 30% razlika v ceni.

Kolegu je pa triglav naracunov 2400, pri savi je pa dobu za 1400.

 

Pa se unga glupega drajv ni treba vozt

  • Začuden 2
  • Hvala 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo računajte na primere, ko bo škoda. Pri Triglavu je vseeno najmanj problemov potem z uveljavljanjem škode. Kar nekaj primerov sem že spoznal, ko je bilo kasneje razočaranje. Saj se da pravdati, samo ne vem, če potem kaj prihraniš.

Po poplavah lani je bilo tudi veliko primerov, ko je nekdo kar nekaj let prej prestopil drugam, ker je bilo ceneje, pa se je izkazalo, da je bila hiša potem kar lepo podzavarovana.

Pa pogovor z odvetnikom za nek drug primer mi je tudi dal malo občutka. Večina pravdanj je z drugimi zavarovalnicami.

 

Pa da ne bo pomote, nisem agent (čim dlje stran, tem bolje) in nikogar ne poznam, ki mi bi bil blizu na Triglavu. Samo kot v opozorilo in premislek.

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem imel odlične izkušnje z Adriatic Slovenica. Zdaj, ko so pod Generali, je bilo prvo leto še okej ... Zadnja ponudba, ki sem jo prejel, me je pa razočarala.

 

Saj vem, da se zavarovanja dražijo, ampak ... Vse bolj me ima, da bi dal zavarovat samo osnovno + kake luči in ogledala pa mogoče divjad. Kasko zavarovanje namreč doseže že lep % vrednosti vozila ... in vsaj v mojih očeh vse težje upraviči nakup (se pač ne zaletavam, najpogosteje mi kdo drug povzroči škodo).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je dvorjan napisal:

Jaz sem imel odlične izkušnje z Adriatic Slovenica. Zdaj, ko so pod Generali, je bilo prvo leto še okej ... Zadnja ponudba, ki sem jo prejel, me je pa razočarala.

 

Saj vem, da se zavarovanja dražijo, ampak ... Vse bolj me ima, da bi dal zavarovat samo osnovno + kake luči in ogledala pa mogoče divjad. Kasko zavarovanje namreč doseže že lep % vrednosti vozila ... in vsaj v mojih očeh vse težje upraviči nakup (se pač ne zaletavam, najpogosteje mi kdo drug povzroči škodo).


Mene je najbolj zmotilo to da se je v triglavu v 6 letih podrazilo zavarovanje za vec kot 50%. Zj sm od allianz dobil zavarovanje cenejs kot sem placov prvo leto na triglavu (torej, 6 let nazaj je bil triglav drazji kot allianz zj).

Popravljeno od Matick
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Agerg napisal:

Malo računajte na primere, ko bo škoda. Pri Triglavu je vseeno najmanj problemov potem z uveljavljanjem škode.

Ne rečem...zmeraj ok pr Triglavu,do pred cca. enim letom,ko mi je en tovornjak al večji kombi v BTCju ruknil Mazdo...se je prav videlo razlika med spodnjim delom in zgornjem delu poškodbe...tako k imajo tovornjaki spodaj traverzo z lučmi,in presledek do "kesona"...

In je cenilec na Triglavu zavrnil,kao,da sem ga sam ruknil,in je dal na komisijo...jaz pa sem se pritožil.

In zanimivost-po emailu ne pustijo skozi,če vsebuje priponke (jpeg ipd.)...torej se ne moreš pritožiti z dokaznim materialom,tisto kar so pa oni poslikali,pa jih itak ne zanima...nobenih protiargumentov niso upoštevali itd...

Je trajalo tri mesece,da je prišel odgovor,in kdo je bil "komisija"?!!!-isti cenilec,ki je uveljavljanje parkinga ob cenitvi zavrnil.

Torej zavlačevanje in "jebi se"🖕...

Po tem pa pojdi zaradi jurja in pol na sodišče,najami neodvisnega cenilca itd...ti ne preostane drugega kot uveljavljanje kaska....kar pa sledi,pa je vsem jasno...torej velik del stroškov itak dobijo nazaj.

 

Mene ne bodo več.

  • Začuden 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 urami je toto89 napisal:

Čimprej menjaj akumulator. Ko se je to moji zgodil par mescev nazaj sem šel z njenim avtom v službo in domov. Naslednji dan ni več užgal :)

Hvala, akumulator je bil menjan vceraj popoldan takoj ko so preverili na servisu ravno iz tega razloga da kje ne obstanem ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.