Skoči na vsebino

Opozorilna lu?ka AIRBAG

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni. Zanima me ?e je kdo od vas ?e imel slede? problem. Iz neznanega vzroka mi je na BT 50 ?e pred iztekom garancije odpovedal modul za AIRBAG.Vozilo nikoli ni videlo nobenega terena saj se uporablja za vleko priklopnika. Po pisni pro?nji na uvoznika (uredil je poobla??eni serviser) sem prejel odgovor da avto sicer res ni ?e star zadosti da bi mi pretekla garancija vendar ima 2000 km ve? od predvidenih 100.000 km in so mi kompletno garancijo zavrnili, kljub rednim servisom in menjavam vseh delov na poobla??enem servisu.

 

Spra?ujem pa vas, ?e ste imeli kdaj kak podoben problem oz. ?e imate pri tej kilometrini podobne probleme.

 

Lp BT 50

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pojdi nazaj, in ZAHTEVAJ popravilo, vse lahko uredijo s kulanco, razen ?e no?ejo-se jim ne da.

Lahko jim pa je tudi vseeno za stranke, kjer se jim gre za stranke bi to zrihtali brez te?av.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdravo.

 

vse smo ?e poskusili tudi z kulanco, vendar mazda slovenije NI odobrila popravila. Resnićno se spra?ujem kaj je takega narobe. upam da se vam ostalim kaj takega nebo zgodilo nikomer od vas. Serviser pa se ?e vedno trudi z dopisi itd. o?itno tudi na Mazdi slovenija sedijo samo tak?ni ki hodijo na kavo tja in ni? ne delajo.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Zdravo.

 

glede modula je stvar tak?na, na vozilo je garancija 100000 km + kulanca 20000 km, katera NE ZAJEMA RA?UNALNI?IH DELOV, to je uradna razlaga dobavitelja. torej vsa mazdina vozila imajo garancijo samo do 100000 km na vse dele.

 

Z vozilom sem res zadovoljen vendar samo do 100000 km. sedaj pa se za?enjajo stro?ki od 600 eur navzgor za vse te dele. Groza.

 

glede predloga pravnikov pa se ne strinjam, saj me zanima kdo bi potem ?e to kril.... mislim da nih?e nima preve? denarja ali?

 

lp bt 50

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.