Skoči na vsebino

Avto Škofljica - RBA center d.o.o.

Ustvari kratki URL


Z M A J

Priporočeno sporočilo

pred 7 minutami je Hixxy napisal:

No, sam sem Mazdo kupil pri njih

 

uvožena iz Italije, dal sem jo pregledati tako kleparju, kot mehaniku (Pelko) - kilometri so se ujemali s "delovnim časom" avtomobila, par prask, pač rabljen avto. Se pa spomnim je bila zglancana v nulo, zdej ne vem al majo kakšenga "detail-erja" tam da jim čisti avtomobile, noter in zunaj se je svetila bolj kot nova.

 

Kupil sem jo s 60k kilometrov, novembra 2019, dal sem takrat 17k (vse bi dal da bi se vrnili v čase normalnih cen avtomobilov). 

 

Nudijo zavarovanje vitalnih delov za 1 leto (no takrat so), ne vem, meni avto laufa že 5 let, potrkam po lesu.

 

Jaz jih ne bi s prve metal v koš, saj lepo piše, lahko pelješ avto k svojemu mehaniku na pregled.

Očitno jo vozijo na kemično čiščenje v pralnico na Lavrico, ostalo pa rihtajo pri Žgajnerju ; pri obeh je stalno gužva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Hixxy napisal:

Nudijo zavarovanje vitalnih delov za 1 leto (no takrat so), ne vem, meni avto laufa že 5 let, potrkam po lesu.

Ne vem če si kdaj uveljal zavarovanje.

 

Lahko ti povem za Posche Slovenija zavarovanje, ki je sklenjeno  posredno pri Triglavu.

 

Na 2.5 leti starem BMW-ju se je vsul zadnji diff.

Prišel Triglavov izvedenec in zavrnil zahtevek, ker se tak fejst ne more uničit v 3m od nakupa. Torej je bilo pred sklenitvijo zavarovanja.

PIA je imel zapisnik, da je pred prodajo diff mastil in je uradni servis obrisal, kot je navodilo proizvajalca. Torej uradno ok. Kdo je tu nor?

 

Torej se je stranka obesila na to, da ali so ji prodali skrito napako ali pa je šlo v dodatni garanciji. Naj odpravijo in se na to zmenijo med seboj.

 

Avtu so menjali diff v roku 15 dni z nadomestnim avtom za te dni. Prva ocena je bila 2 meseca. Spet je bilo potrebno pokazati na zakonodajo.

 

Če bi lastnik naredil eno napako v postopkih, bi se lahko pod nosom obrisal. Rešilo ga je le dobro poznavanje zakonodaje in pošiljanje vseh dopisov v skladu z njo.

 

Toliko o garancijah. Niso ravno tako dobre, kot jih tržijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah to prelagajo odgovornost iz enega na drugega, nihče pa ne-ve-da imaš po pogodbi videno kupljeno uradno 3 mesece garancije oziroma uveljavljanja pravic. 

Na nemški sveti trojici najbolj goljufajo, če si pameten kupiš japonca v čim boljšem stanju in se izpogajaš za ceno pri fizični osebi ali pa na pooblaščenem servisu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je DonFelipe napisal:

Mah to prelagajo odgovornost iz enega na drugega, nihče pa ne-ve-da imaš po pogodbi videno kupljeno uradno 3 mesece garancije oziroma uveljavljanja pravic. 

Mislim, da je bilo celo več kot 3 mesece.

 

V glavnem so dali novi uradni diff. 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 7. 8. 2024 ob 15:39 je DonFelipe napisal:

Lepo se mu vidi da kupuje iztrošena vozila katera olepšuje in preprodaja naprej. 

 

Ta Espace je bil do nedavnega v CityTaxi in je imel realnih 370.000km

https://www.avto.net/_DEALERPAGES/ad.asp?id=19294033

 

Kako veš, da je to isti Espace?

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je DonFelipe napisal:

Samo da si dosegel svoj prav. 

Si pa moral veliko dokazovati in tečnariti, kajne?

Kolegu sem pomagal.

3 dopise sva poslala. Gre pa krepko časa, ker raziskuješ zakonodajo in podobne potrošniške pravice. Jih opozarjaš na zakonske roke itd....

 

Potem je celo k nekemu odvetniku šel, samo je komentiral, da je bil cel postopek v nulo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je g.Wankel napisal:

 

Kako veš, da je to isti Espace?

In kaj je narobe če povem resnico?

 

pred 16 minutami je godlike napisal:

Kolegu sem pomagal.

3 dopise sva poslala. Gre pa krepko časa, ker raziskuješ zakonodajo in podobne potrošniške pravice. Jih opozarjaš na zakonske roke itd....

 

Potem je celo k nekemu odvetniku šel, samo je komentiral, da je bil cel postopek v nulo.

Ja, dolga procedura oziroma jara kača.

AH so samo legalizirana oblika goljufanja. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je DonFelipe napisal:

In kaj je narobe če povem resnico?

 

Zanima me, če misliš da je vsak bel espace bil taxi včasih, ali pač pri dotičnemu lahko podpreš s kakšnim dokazom?

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je g.Wankel napisal:

 

Zanima me, če misliš da je vsak bel espace bil taxi včasih, ali pač pri dotičnemu lahko podpreš s kakšnim dokazom?

Ni vsak, jih je pa bilo dosti. Se pozna da je olepšan in z ogromno kilometri. A ga nameravaš kupiti?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Eko - po moje kak Delko v BTC null
    • Ne gre lopata not A kdo ve kke se da dobiti razne zarnice za osvetlitev gumbov. Se pravi ne T5 za dash ampak ma ene take navadne zarnice z dokaj dolgimi nogami cca 4-5cm. Zgleda pa da so diodne, ker je polarizacija +/- pomembna   Seveda se da zlotat marsikaj a bi rad nasel enake oz ustrezne. Bom probal najti kako sliko, pozabil ko sem odmontiral. Sedaj sem prelotal delujoce tja ker je pomembno, 2 pa sta temna
    • Ja-to je pa lepo👍...ni k "ringelšpil"😄   ...ne vem,a je Slivka tud v tej temi...on hitro z lopato...tako,da si pol čist🤪   Jaz sem z Supernova P2 650W zelo zadovoljen👍...v Family-PCju dela od leta 2017 BP...ne 24/7,a kar pogosto...čez vikende pa ziher nonstop. Osnova je SuperFlower👍...pohvaliti moram celo ventilator...ni najboljši,a ima k sreči krogljično ležajenje,kar je bolje za varnost,k ne "škripne"kar naenkrat,ampak se začne že prej oglašati...drsni pa sam neha in "kliči gasilce"🚒   Drugače pa si mogoče pogruntal,da prisegam na Seasonic...vprašanje,če bodo še kdaj naredili tako serijo kot je X-serija (jaz imam v HTPCju X-650😍)...kvaliteta res vsepovsod+San Ace ventilator...to,tudi rabljeno-če dobiš za mali cvenk...samo ne boš dobil😕
    • jaz imam tudi isti ram g.skill trident z
    • Top GPU pa evga itq top firma. Rami so pa tridentz? Imam iste hehe Menda so nehal delat gpuje so se skregali neki z nvideo,ce sem prav slisal. EVGA ima isto top napajalnike.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.